Search
Close this search box.

Topkapı'nın En İleri Matbaa Çözümleri: Organize ve Fason Baskılar

Topkapı Matbaacılar Sitesi’nde, matbaa sektöründe lider olma yolunda ilerliyoruz. 2010 yılından itibaren Türkiye’nin matbaa merkezi olan bu bölgede, organize ve fason matbaa baskı sistemlerinde öncü bir konumda yer alıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi ve güveni ön planda tutarak, sektördeki liderliğimize adım adım ilerliyoruz.

İlkelerimizden biri, kaliteli kadromuzdur. Deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışarak, her müşteriye özel çözümler sunuyoruz. İşi ehline verme prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için en iyi profesyonelleri seçiyoruz.

Baskılarımızda en son teknolojileri kullanıyoruz. KOMORI S40 Sistemi gibi en kaliteli teknolojilerle donatılmış matbaa makinelerimizle, her bir baskıda en üst düzeyde kaliteyi sağlıyoruz. Renk ayarlarında otomatik olarak PressPerCent (CIP4) Sistemini kullanarak, her detayı titizlikle kontrol ediyoruz. Baskı sonrası ise Komori PDC-LITE II Sistemi ile otomatik kontrol sağlayarak, müşterilerimize kusursuz ürünler sunuyoruz.

Görsel kaliteyi sağlamak için EIZO Monitör ve gün ışığı teknolojisi ile göz kontrolünü sağlıyoruz. Baskı sonrası işlemlerde ise tam otomatik sıcak selefon, 115’lik polar bıçak ile kesimlerini ve tam otomatik mücellit hanelerimizde mücellitleri hazırlıyoruz. İşlerinizin kontrolü yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sizlere ulaştırıyoruz.

Bu ilkelerimiz ve teknolojilerimiz sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize Pusula Topkapı Matbaa olarak en kaliteli ve hızlı hizmeti sunabilmek için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Profesyonellik ve kalitede öncü olan matbaamızla, işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız.